Jak rozpoznać symptomy zdrady?

Zdrada może przydarzyć się w każdym, nawet najlepszym… Na początku zazwyczaj mamy na nosie różowe okulary, w naszych organizmach szaleje burza hormonów. Po latach uczucia mogą osłabnąć, a do naszego codziennego życia wkrada się rutyna. W takich chwilach pokusa zdrady jest o wiele silniejsza.Jak rozpoznać symptomy zdrady? Oto kilka praktycznych wskazówek.

Corpus delici 

Podejrzewasz swojego partnera, że cię zdradza? W takim razie musisz znaleźć namacalne dowody. Warto sprawdzić sms-y, pocztę elektroniczną, no i oczywiście konta na portalach społecznościowych. Część dowodów partner może przynieść na swoim ciele. Zadrapania i malinki na szyi, ślady szminki na koszuli czy woń obcych perfum. Oczywiście każdy może się wyprzeć, że to zwykła pomyłka czy nieporozumienie. Dlatego im więcej ewidentnych dowodów tym lepiej.

Dziwne zachowania partnera, które powinny cię zaalarmować?

Pierwsza czerwona lampka powinna ci się zapalić, gdy twój partner całkowicie przestał zwracać na ciebie uwagę. Nie rozmawiacie, nie spędzacie razem czasu… Dodatkowo na każde pytanie on cię zbywa albo reaguje agresją. Być może ktoś inny zajmuje jego czas i uwagę.

Kolejny alarmujący sygnał to całkowity brak zainteresowania sprawami  łóżkowymi. To może nas zaniepokoić, zwłaszcza jeśli do tej pory wasze życie intymne kwitło.

Na stronie uwodzenie.org dowiesz się, jakie są techniki flirtu, poznasz metody podrywu i wiele więcej

http://www.uwodzenie.org/

Z drugiej strony brak ochoty na seks może wynikać z zupełnie innych powodów. Być może twój partner jest przemoczony i znerwicowany. Nadmiar stresu na pewno nie wpływa korzystnie na jego kondycję. Inną przyczyną braku ochoty na łóżkowe figle mogą być kłopoty ze zdrowiem. Dlatego zanim urządzisz ukochanemu karczemną awanturę, wyślij swojego lubego na kompleksowe badania. Być może po interwencji medyka wasze życie łóżkowe wróci do normy.

Nowa osobowość, nowe ciało

Romans bardzo często wiąże się ze zmianą codziennych przyzwyczajeń. Twój facet nagle zaczyna dbać o siebie, z samego rana biga na siłownię, a na śniadanie ze smakiem zjada batona proteinowego?  Być może właśnie dopadł go kryzys wieku średniego i chce zatrzymać uciekającą młodość. Z drugiej strony być może w jego życiu pojawił się ktoś, komu chce zaimponować. Nie tylko intelektem, ale i muskulaturą.

Z nową sylwetką w pakiecie pojawiają się całkowicie nowe zainteresowania. Chiński dla początkujących, kurs gotowania czy joga dla zestresowanych. Każdy powód jest dobry żeby wyjść z domu i nie spędzać czasu z tobą.

A gdy pytasz twojego partnera gdzie był, to zawsze ma jakieś usprawiedliwienie na swoją absencję. Dodatkowo prawie przyrósł do swojego telefonu, nerwowo odpisuje na sms-y, a wszelkie rozmowy prowadzi szeptem. Najlepiej na balkonie albo w toalecie…

To wszystko dla ciebie

Kolejna wskazówka dla ciebie to niespodziewana hojność twojego partnera. Nagle kupuje ci kwiaty bez okazji, a zazwyczaj nie pamięta o urodzinach czy rocznicach? Dostajesz piękną biżuterię i voucher do SPA? Być może on chce zagłuszyć swoje wyrzuty sumienia.

Podsumowując, zanim wezwiesz swojego mężczyznę na dywanik, zdobądź solidne dowody na jego zdradę. Same domysły to zdecydowanie za mało.A raz zachwiane wzajemne zaufanie bardzo trudno odbudować…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *